logo

Očná Optika

Kamenné predajne

Vitajte v našich rodinných optikách.

Sme si vedomí toho, že výber okuliarov je pre mnohých z Vás zložitý, a preto sa Vám snažíme tento výber čo najviac uľahčiť a nájsť vhodné okuliarové šošovky a rámy práve pre Vás. V našich rodinných optikách v Košiciach a Prešove sa Vám budeme radi venovať.

 

blank

Naša filozofia

Koncept našej optiky spočíva najmä na výbere kvalitných a pritom dostupných rámov s dôrazom na špičkové okuliarové šošovky (sklá), ktoré Vám pri videní zabezpečia maximálne pohodlie. Práve kvalitné okuliarové sklá sú základom správneho a pohodlného videnia. Doplnené o dizajnové rámy našej značky Vám nové okuliare prinesú pocit spokojnosti a výnimočnosti.

blank

Dizajnové rámy

Ako jedna z mála optík na Slovensku Vám v rámci nášho portfólia ponúkame aj dizajnové rámy od nezávislých európskych výrobcov. Tento koncept veľmi narastá na popularite najmä preto, že trendy sa posúvajú a klienti už nevyhľadávajú iba zaužívané značky, ale dbajú najmä na dizajn, pohodlie a kvalitu materiálov.


Rámy Via Oculia

Aby ste si mohli dovoliť najmä videnie cez kvalitnú šošovku, ktorá je najdôležitejšou časťou okuliarí, rozhodli sme sa ponúknuť Vám aj rámy našej vlastnej značky Via Oculia za dostupnejšie ceny s výbornou kvalitou a dizajnom. Nakoľko komunikujeme priamo s výrobcom rámov dosahujeme výbornú kvalitu a dizajn rámov za ceny, ktoré nie sú navýšené o subdodávateľské marže.

blank

blank

OSIX – Custom

Ako prví a jediní na SLOVENSKU Vám prinášame jedinečnú revolúciu v návrhu a dizajne okuliarových rámov.

Samotnými dizajnérmi sa stanete VY ❤️ Príďte si k nám nadizajnovať ten svoj originálny kúsok a my Vám ho, na mieru vyrobený, doručíme priamo z Talianska 🇮🇹


Okuliarové šošovky (Rodenstock)

Pre zábrus okuliarových šošoviek spolupracujeme výlučne s nemeckou spoločnosťou Rodenstock s vyše 140 ročnou históriou vo výrobe svetovo najkvalitnejších šošoviek.

blank

blank

Kontaktné šošovky

Naša optika myslí aj na nositeľov kontaktných šošoviek. U nás si môžete zakúpiť kontaktné šošovky od spoločnosti Coopervision, ktorá dlhodobo patrí medzi najlepšie spoločnosti v tomto segmente.


Našim poslaním je priniesť Vám kvalitné videnie s ohľadom na Váš životný štýl. Pri výbere okuliarových rámov dbáme na najvyššiu možnú kvalitu a zároveň do našej ponuky vyberáme také modely, z ktorých si vyberie každý. V ponuke nájdete okuliare dioptrické, ale aj slnečné, pričom s výberom vhodných rámov a okuliarových šošoviek Vám ochotne poradí náš personál.

blank

Neváhajte a príďte si zvýšiť kvalitu svojho každodenného života ešte dnes. Pri zakúpení kompletných okuliarov v našej očnej optike Via Oculia na ulici Žriedlová 11 v Košiciach (OC Cassovar) alebo Jarková 1 v Prešove (Hotel Bélier) máte vyšetrenie očným lekárom na určenie dioptrií zdarma.

Kde nás nájdete

blank

Košice
Žriedlová 11
OC Cassovar (prízemie)‭

+421 917 715 418kosice@viaoculia.sk

Prešov
Jarková 1
Hotel Beliér (1.posch.) vedľa OC Novum ‭

+421 918 687 942‬ info@viaoculia.sk

blank

 

Ambulancia

Súčasťou našej kamennej prevádzky v Prešove je aj súkromná nezmluvná očná ambulancia, v ktorej Vám radi poskytneme naše profesionálne oftalmologické služby. Objednajte sa online alebo telefonicky ešte dnes.

blank