logo

Očná Optika

Kamenná predajňa

Vitajte v našej rodinnej optike.

Sme si vedomí toho, že výber okuliarov je pre mnohých z Vás zložitý, a preto sa Vám snažíme tento výber čo najviac uľahčiť a nájsť vhodné okuliarové šošovky a rámy práve pre Vás.

 

Naša filozofia

Koncept našej optiky spočíva najmä na výbere kvalitných a pritom dostupných rámov s dôrazom na špičkové okuliarové šošovky (sklá), ktoré Vám pri videní zabezpečia maximálne pohodlie. Práve kvalitné okuliarové sklá sú základom správneho a pohodlného videnia. Doplnené o dizajnové rámy našej značky Vám nové okuliare prinesú pocit spokojnosti a výnimočnosti.

Rámy Via Oculia

Aby ste si mohli dovoliť videnie cez kvalitnú šošovku, ktorá je najdôležitejšou časťou okuliarí, rozhodli sme sa ponúknuť Vám rámy našej vlastnej značky Via Oculia za dostupnejšie ceny s výbornou kvalitou a dizajnom. Nakoľko komunikujeme priamo s výrobcom rámov dosahujeme výbornú kvalitu a dizajn rámov za ceny, ktoré nie sú navýšené o subdodávateľské marže.

Okuliarové šošovky (Rodenstock)

Pre zábrus okuliarových šošoviek spolupracujeme s nemeckou spoločnosťou Rodenstock s vyše 140 ročnou históriou vo výrobe svetovo najkvalitnejších šošoviek.

Kontaktné šošovky

Naša optika myslí aj na nositeľov kontaktných šošoviek. U nás si môžete zakúpiť kontaktné šošovky od spoločnosti Coopervision, ktorá dlhodobo patrí medzi najlepšie spoločnosti v tomto segmente. Dobre si uvedomujeme, že internetový predaj kontaktných šošoviek je veľmi riskantný, nakoľko rôzne eshopy môžu správne podmienky pre skladovanie veľmi podceniť pre dosiahnutie čo najnižšej ceny a kontaktné šošovky Vám môžu viac ublížiť ako pomôcť. U nás sa nesprávneho skladovania nemusíte báť. Kontaktné šošovky neskladujeme, ale objednávame ich priamo od výrobcu, ktorého skladovanie je samozrejme prvotriedne a nehrozia žiadne nežiadúce účinky z dôvodu dlhodobých prestojov na nedostatočne zabezpečených medziskladoch.

Našim poslaním je priniesť Vám kvalitné videnie s ohľadom na Váš životný štýl. Pri výbere okuliarových rámov dbáme na najvyššiu možnú kvalitu a zároveň do našej ponuky vyberáme také modely, z ktorých si vyberie každý. V ponuke nájdete okuliare dioptrické, ale aj slnečné, pričom s výberom vhodných rámov a okuliarových šošoviek Vám ochotne poradí náš personál.

Neváhajte a príďte si zvýšiť kvalitu svojho každodenného života ešte dnes. Pri zakúpení okuliarov v našej očnej optike Via Oculia na ulici Jarková 1, Prešov máte vyšetrenie očným lekárom na určenie dioptrií zdarma.

Otváracie hodiny

PON – PIA
09.30 – 17.30

OBEDŇAJŠIA PRESTÁVKA
12.00 – 13.00

SO – NE
ZAVTORENÉ

 

Ambulancia

Súčasťou našej kamennej prevádzky v Prešove je aj súkromná nezmluvná očná ambulancia, v ktorej Vám radi poskytneme naše profesionálne oftalmologické služby. Objednajte sa online alebo telefonicky ešte dnes.

Nájdete nás

Jarková 1, Prešov

Budova Hotela Bélier (vedľa OC NOVUM)
1. poschodie

+421 918 687 942

info@viaoculia.sk