Ako prví a jediní na Slovensku

Vám prinášame O-Six Custom, ktorý Vás umožňuje nadizajnovať si svoj vlastný okuliarový rám, od farby očnice a straníc, veľkosti, až po gravírovanie textu na ráme presne podľa Vašich predstáv.

Prostredníctvom špeciálnej aplikácii na našom tablete si môžete vytvoriť jedinečný okuliarový rám, pričom si vyberáte zo širokého výberu farieb a tvarov. Týmto spôsobom budete mať okuliare presne podľa Vašich predstáv a vytvoríte si okuliare, ktoré nikto nemá.

blank

Na výber máte viac ako 120 tvarov, viac ako 600 farieb obrúb, viac ako 50 farieb straníc (plastových/kovových) a taktiež fantastickú možnosť gravírovania si vlastného mena alebo akéhokoľvek textu na rám. Tým pádom si vyberáte z miliónov kombinácií.

Nemusíte robiť kompromisy a vyberať si medzi pohodlím a štýlom, medzi tým, čo sa Vám páči a čo Vám pristane, Vy si vyberáte presne to, čo chcete.

blank

Tieto rámy sú najvyššej kvality, sú 100% vyrobené v Taliansku, priamo v Cadore, slávnej talianskej oblasti tvorby okuliarov.

Ako produkt vyrobený len pre Vás, je O-SIX Custom trvalo udržateľný nakoľko produkty sa vyrábajú iba vtedy, keď sú skutočne potrebné, čím sa výrazne znižuje množstvo odpadu a nadmerné zásoby v továrňach.

blank

Príďte si nadizajnovať svoj vlastný rám priamo do našich pobočiek VIA OCULIA

v Košiciach (OC Cassovar) a Prešove (Hotel Bélier)

a začnite nosiť rámy, aké budete mať len VY.