logo

Očná Ambulancia

Moderné vybavenie, profesionálny prístup

V našej ambulancii poskytujeme pacientom špičkovú zdravotnú starostlivosť, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu
a vyškolenému personálu.

blank

Špecializovaný lekár

MUDr. Pavel Uličný sa ako absolvent Lekárskej Fakulty Karlovej Univerzity venuje lekárskemu povolaniu viac ako 30 rokov.

Vďaka profesionálnemu a ľudskému prístupu, sú najlepšou vizitkou MUDr. Uličného jeho spokojní pacienti.

Nechajte sa aj Vy odborne vyšetriť v modernej očnej ambulancii a zverte sa do rúk skutočného odborníka.

blank

Využite jedinečnú príležitosť vyšetrenia zraku a stanovenia dioptrií očným lekárom, ktorý sa už vyše 15 rokov špecializuje najmä na vyšetrenie refrakcie oka.

Práve očný lekár, ktorý je najvyššie postavený v hierarchii odbornosti vyšetrenia zraku, Vás okrem stanovenia správnych dioptrií môže upozorniť na výskyt očných chorôb a stanoviť správnu liečbu.

V tomto prípade sa problémy so zrakom posúvajú na vyšší level a neriešia iba cestou optiky ale aj cestou medicíny.

NEZMLUVNÁ Očná Ambulancia

Nakoľko sme súkromnou a nezmluvnou očnou ambulanciou, prosím berte na vedomie, že všetky úkony a vyšetrenia v rámci našej ambulancie neprepláca žiadna zdravotná poisťovňa a teda sú spoplatnené.

Za cenu vyšetrenia dostanete okrem samotného vyšetrenia komfort čo najskoršieho presného dátumu a času vyšetrenia spolu s dostatočným individuálnym prístupom k pacientovi.

Zoznam vyšetrení vykonávaných v našej očnej ambulancii môžete vidieť v cenníku úkonov a vyšetrení. Vyšetrujeme aj deti od 10 rokov.

V prípade zakúpenia si okuliarov v našej očnej optike VIA OCULIA, máte vyšetrenie pre stanovenie dioptrií bez poplatku. Berte prosím na vedomie, že úkony nezmluvnej očnej ambulancie poskytujeme iba na pobočke v Prešove. Na pobočke v Košiciach Vám poskytujeme iba vyšetrenie za účelom stanovenia dioptrií.

blank

Objednanie sa na vyšetrenie

Vďaka online formuláru sa teraz z pohodlia domova dokážete rýchlo a jednoducho objednať na vyšetrenie zraku. Stačí, ak vyplníte pár jednoduchých otázok, aby sme sa dokázali dostatočne pripraviť na vaše ošetrenie ešte skôr, než k nám prídete.

Vyberte si dátum a čas vyšetrenia, ktorý by Vám najviac vyhovoval a my Vám ho potvrdíme emailom alebo telefonicky. V prípade, že Vami vybraný termín je už obsadený Vás budeme kontaktovať, aby sme našli spokojnosť na oboch stranách.

Objednať sa môžete aj priamo u lekára MUDr. Pavel Uličný na telefónnom čísle:

+421 918 185 762 alebo ‭+421 918 687 942

blank

Vyšetrenie očného pozadia

V prípade záujmu o vyšetrenie očného pozadia sa prosím objednávajte telefonicky

 

 

 

Otváracie hodiny

PREŠOV

PON – PIA
08.30 – 16.30

OBEDŇAJŠIA PRESTÁVKA
12.00 – 13.00

SO – NE
ZATVORENÉ

Očná Optika

Súčasťou očnej ambulancie je aj naša rodinná očná optika, v ktorej Vám radi poradíme pri výbere tých správnych okuliarových šošoviek a rámov. Príďte ešte dnes a uvidíte 🙂

blank

Nájdete nás

Jarková 1, Prešov

Budova Hotela Bélier (vedľa OC NOVUM)
1. poschodie