logo

Najčastejšie otázky

Pozrime sa spoločne na váš problém

V nasledujúcich riadkoch nájdete odpovede na najčastejšie otázky, spojené s nákupom či vyšetrením vo Via Oculia. V prípade špecifických otázok, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom tel. čísla alebo emailu.

Čo znamená Via Oculia?

Via Oculia je naša vlastná značka, ktorá sa skladá z latinského slova ,,Via,, = ,,ulica,, čím je prepojená s našim priezviskom ,,Uličný,, a zo slova ,,Oculia,, od latinského slova ,,Oculus,, = ,,Oko,, videnie.

Majú vaše okuliare záruku?

Áno, na naše výrobky je 2 ročná záruka.

Ako zistím, či mi okuliare budú dobré?

Pri každom ráme máte bližšie informácie týkajúce sa ich veľkosti. Z hľadiska toho, či Vám budú aj pasovať si vyskúšajte naše virtuálne zrkadlo. Samozrejme najlepšou možnosťou je vyskúšať si okuliare osobne v našej kamennej optike, kde Vám veľmi radi poradíme s výberom.

Môžem okuliare vrátiť?

Podobne ako v iných internetových obchodoch máte možnosť vrátenia produktu bez udania dôvodu do 14 dní za podmienok uvedených v našich obchodných podmienkach.

Čo potrebujem na objednanie dioptrických okuliarov?

Pre správne objednanie si okuliarov potrebujete najmä predpis získaný od lekára, optometristu prípadne optika s vhodnými dioptriami. Pri zadávaní dbajte o správne vyplnenie jednotlivých hodnôt z predpisu.